O nas

O nas

Restauracja Jadwiga to miejsce pełne pasji, powstałe z zamiłowania do tradycji dobrej kuchni. Nasi goście mogą tu skosztować dań bazujących na lokalnych produktach wysokiej jakości, specjalnie wyselekcjonowanych, w zależności od sezonu i pór roku. Restauracja dysponuje wachlarzem najlepszych regionalnych win oraz trunków, które odnajdą Państwo w naszej karcie. Kochamy to co sandomierskie i w pełni z tego korzystamy, proponując naszym gościom ten region w najsmaczniejszej odsłonie.
Zapraszamy Państwa na kulinarną przygodę, nawiązującą do Ziemi Sandomierskiej, z której zawsze czerpiemy inspirację.

Budynek restauracji usytuowany jest przy zielonych, nadwiślańskich bulwarach,  otoczonych z trzech stron wodą oraz widokiem na panoramę Starego Miasta a także Stary Port, gdzie cumują urokliwe łodzie flisackie. Klimatyczny wystrój jak i panoramiczne okna widokowe zachęcają naszych gości do spędzania czasu wewnątrz lokalu. Obszerna sala, może pomieścić duże grupy osób przybywające na rodzinne obiady czy spotkania towarzyskie w gronie przyjaciół. Latem mogą Państwo skorzystać z naszego ogródka w  otoczonym przyrodą miejscu.

Właściciele restauracji Jadwiga i Clubu N51, zaaranżowali wnętrza dawnego sandomierskiego „Okrąglaka” nad Wisłą, który funkcjonował już PRLu, jako miejsce spotkań otwarte dla mieszkańców miasta i turystów odwiedzających  bulwary.
Z tamtych czasów zachowała się charakterystyczna, przeszklona bryła budynku i otaczający ją park zieleni. Dziś wnętrza zostały odnowione, unowocześnione, przystosowane do potrzeb i wygody współczesnego klienta, tworząc przyjazny klimat, dzięki czemu szczególnie sprzyjają rodzinnej atmosferze spotkań.

Pozwólcie, że Was ugościmy.
Serdecznie zapraszamy!

rzut